Zasady-prawidlowej-pielegnacji-skory-pod-pachami.jpg

22 marca 20190

Jedwabiście gładka, bez śladów podrażnień i kłujących, odrastających włosków – skóra pod pachami może być piękna, ale wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Czasy, w których nawet największe gwiazdy, podnosząc ręce nie wstydziły się obnażać owłosienia pod pachami, minęły bezpowrotnie. Obecnie panuje moda na gładkie ciało, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim higienicznych.


Nadmierne-owlosienie-u-mezczyzn-–-jak-z-nim-walczyc.jpg

12 marca 20190

Do niedawna usuwanie nadmiernego owłosienia dotyczyło głównie kobiet. Jednak obecnie jest to również codzienny problem wielu mężczyzn. Nie wynika to z chwilowej mody czy indywidualnych preferencji, ale przede wszystkim jest wyrazem dbałości o higienę i estetyczny wygląd. W niektórych przypadkach depilacja jest wręcz koniecznością. Na rynku dostępnych jest wiele sposobów na usunięcie niechcianego owłosienia. Niektóre z nich można wykorzystać samodzielnie w domu, a inne wymagają wizyty w salonie kosmetycznym. Wybór metody zależy głównie od rodzaju owłosienia i oczekiwanych efektów. 


Depilacja-laserowa-czyli-najlepszy-sposob-na-gladkie-nogi2.jpg

5 marca 20190

Usuwanie zbędnego owłosienia z okolic nóg wpisuje się w codzienność wielu pań. Gładkie i zadbane nogi, podobnie jak modne ubranie, zadbane paznokcie i włosy czy staranny makijaż, są bowiem wizytówką każdej atrakcyjnej kobiety. Panie wciąż poszukują jednak najbardziej skutecznej i dającej długotrwałe rezultaty metody depilacji.