Depilacja Bikini

Masz dość codziennego golenia lub bolesnej i uciążliwej depilacji tych wrażliwych części ciała? Jesteś nowoczesną, zadbaną i aktywną kobietą?

Mamy dla Ciebie proste i niesamowicie wygodne rozwiązanie – depilację laserową. Gładka skóra bez golenia i uczucie komfortu na zawsze! Dzięki laserowi Vectus Twoja skóra zawsze już będzie jedwabiście gładka w każdym, nawet w najtrudniej dostępnym, miejscu. Zapomnisz o tym, że kiedykolwiek miałaś tam niechciane włosy.

Będziesz mogła podkreślić swoją urodę swobodnie wybierając dowolny krój kostiumu kąpielowego czy bieliznę. Efekt depilacji laserowej widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a sam zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy.

Już po pierwszym zabiegu widziałam dużą różnicę” – opinie Klientek.

Bikini tradycyjne – Cena 200 zł 150 zł. PROMOCJA!

Bikini brazylijskie – Cena 300 zł 200 zł. PROMOCJA! 

Laserowe usuwanie włosów z twarzy 

Włosy na twarzy są dla Ciebie krępującym problemem? Nie pozwól, aby niechciane owłosienie miało wpływ na Twoją pewność siebie!

Pozbądź się swoich kompleksów za pomocą laserowego usuwania włosów aparatem Vectus. Zaufaj nam i umów się na wizytę w DEPIcare Mariposa, aby uzyskać najlepsze efekty. Dzięki depilacji laserowej pozbędziesz się włosów raz na zawsze.Dotyczy to zarówno grubych włosów jak i tzw. meszku. Ciesz się gładką skórą na twarzy każdego dnia.

„Myślałam że to będzie bolało…” – bardzo często pacjentki nie odczuwają nic podczas zabiegu.

Wąsik – Cena 100 zł. 

Broda – Cena 200 zł. 

Między brwiami – Cena 100 zł. 

Cała twarz – Cena 300 zł. 

Depilacja nóg 

Chciałbyś mieć piękne, gładkie nogi każdego dnia bez golenia czy bolesnej depilacji? Chciałabyś zapomnieć o podrażnieniach po maszynkach?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na nogach. Będziesz mogła cieszyć się aksamitnie gładkimi nogami cały rok. Dzięki dużej, chłodzonej głowicy depilacja laserowaVectus trwa bardzo krótko. Jest przy tym bezpieczna i komfortowa. Wybierając DEPIcare oszczędzasz czas i pieniądze.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Całe nogi:                            Cena 600 zł 400 zł. PROMOCJA!

Uda:                                       Cena 250 zł. 

Łydki, kolana i stopy:          Cena 200 zł. 

Stopy:                                    Cena 100 zł. 

Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i szkoda Ci czasu na zatrzymywanie się – Trafiłaś idealnie! Dzięki depilacji laserowej unikniesz podrażnień po goleniu i nigdy więcej w obawie przed bólem nie zawahasz się użyć antyperspirantu natychmiast po prysznicu.

Dzięki precyzyjnej i szybkiej depilacji laserowej gładkie, pozbawione włosów ramiona i pachy możesz uzyskać już w czasie przerwy na lunch. Zapomnij o uciążliwym goleniu, bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem. Mamy bezpieczną i komfortową alternatywę – laser Vectus.

To już? Tak szybko?” – to najczęściej słyszymy od Was po zabiegu.

Pachy: Cena 300 zł  200 zł. 

Ramiona: Cena 200 zł. 

Depilacja Torsu

Jesteś nowoczesnym, zadbanym mężczyzną? Uprawiasz sport? Chciałbyś pozbyć się na stałe włosów z klatki piersiowej?

Mamy dla Ciebierozwiązanie, dzięki któremu problem zniknie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na wybranym obszarze ciała.

Depilacja trwa zaledwie kilka chwil, jest komfortowa i bezpieczna. W DEPIcare używamy aparatu Vectus. Najnowocześniejszego lasera na świecie! To bardzo wygodne rozwiązanie, które skróci czas w łazience i pozwoli zaoszczędzić pieniądze. To bardzo proste.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Tors:                                     Cena 300 zł

Depilacja Pleców

Koniec z włosami na plecach! Jeśli chcesz pozbyć się na stałe uciążliwego i źle wyglądającego owłosienia, dobrze trafiłeś!

Mamy dla Ciebierozwiązanie, dzięki któremu problem zniknie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na wybranym obszarze ciała.

Depilacja trwa zaledwie kilka chwil, jest komfortowa i bezpieczna, a zabieg o bardzo wysokiej efektywności. Dodatkowo pozbywamy się włosków niemal na zawsze. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona dzięki specjalnej technologii Advanced ContactCooling, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Depilacja laserem Vectus należy też do bardzo bezpiecznych metod i niemal każdy może się jej poddać.

„Było szybciej niż się spodziewałem” – daj się zaskoczyć jak inni.

Plecy:                                     Cena 300 zł