DEPILACJA BIKINI III – BIKINI BRAZYLIJSKIE

Masz dość codziennego golenia lub bolesnej i uciążliwej depilacji tych wrażliwych części ciała? Mamy dla Ciebie proste i niesamowicie wygodne rozwiązanie – depilację laserową. Gładka skóra pod prysznicem bez golenia nie będzie dłużej wyzwaniem. Wyobraź sobie, że masz to poczucie komfortu zawsze! Nie przezywasz stresu, gdy zabraknie Ci rano czasu, gdy jesteś już spóźniona i masz tylko 5 minut, aby wziąć prysznic.
Dzięki laserowi Vectus będziesz mogła nareszcie czuć się świeżo i kobieco każdego dnia.
Twoja skóra zawsze już będzie jedwabiście gładka w każdym, nawet w najtrudniej dostępnym, miejscu. Zapomnisz o tym, że kiedykolwiek miałaś tam niechciane włosy.

KORZYŚCI Z DEPILACJI BIKINI

Oprócz poczucia świeżości i komfortu, istnieje wiele innych zalet trwałego pozbycia się włosów z obszarów intymnych. Twoim zmartwieniem przestanie być wieczne zastanawianie się kiedy ostatni raz używałaś maszynki i czy znowu nie jest konieczne powtórzenie golenia. Przestaniesz stresować się odwiecznym problem zapuszczania włosów do bolesnej depilacji woskiem. Zawsze będziesz gotowa i Twoje decyzje nareszcie będą mogły być tak samo spontaniczne jak Ty! To cudowne poczucie wolności będzie ci towarzyszyć każdego dnia. Będziesz mogła podkreślić swoją urodę swobodnie wybierając dowolny krój kostiumu kąpielowego czy bielizny, bo przestanie Cię krępować strach przed niechcianym owłosieniem. Twoja skóra będzie gładka jak nigdy dotąd, a efekt ten zostanie osiągnięty w pełni bezpieczny i wygodny sposób. Pozwól sobie wreszcie na bycie w pełni sobą, swobodę i beztroskę!

DLA KOGO JEST DEPILACJA LASEROWA BIKINI?

Zazwyczaj głównym powodem, dla którego kobiety poddają się depilacji laserowej w obszarze bikini jest poczucie estetyki. Niektórzy decydują się na tego rodzaju zabieg dla zwiększenia higieny osobistej i poczucia czystości. Depilacja laserowa przeznaczona jest dla każdego niezależnie od wieku, prowadzonego trybu życia czy zawodu. Zabieg zapewnia poczucie komfortu, skraca czas potrzebny na golenie czy klasyczną depilację woskiem, oszczędza pieniądze. Ta metoda usuwania włosów jest w pełni bezpieczna – nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skory oraz nie ma możliwości wystąpienia uszkodzeń mechanicznych jak przy tradycyjnym goleniu. Dzięki specjalistycznemu miernikowi poziomu melaniny w skórze siła wysyłanych impulsów jest dostosowywana do każdego pacjenta indywidualnie, co jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa zyskuje na popularności dzięki świetnym efektom oraz odczuwalnemu poczuciu komfortu podczas trwania zabiegu, dlatego decydują się na nią coraz częściej także mężczyźni. W dzisiejszych czasach dbanie o siebie stało się częścią trybu życia jaki prowadzimy, dlatego zakres depilacji ustalamy z każdym pacjentem indywidualnie – zabieg obejmuje cały obszar okolic intymnych, ale w razie szczególnych preferencji obsługa spełnia oczekiwania związane z głębszą depilacją lub z pozostawieniem obszaru pokrytego włoskami –np. w formie paska czy wzorku.