Depilacja  laserowa Bikini

Masz dość codziennego golenia lub bolesnej i uciążliwej depilacji tych wrażliwych części ciała? Jesteś nowoczesną, zadbaną i aktywną kobietą?

Mamy dla Ciebie proste i niesamowicie wygodne rozwiązanie – depilację laserową. Gładka skóra bez golenia i uczucie komfortu na zawsze! Dzięki laserowi Vectus Twoja skóra zawsze już będzie jedwabiście gładka w każdym, nawet w najtrudniej dostępnym, miejscu. Zapomnisz o tym, że kiedykolwiek miałaś tam niechciane włosy.

Będziesz mogła podkreślić swoją urodę swobodnie wybierając dowolny krój kostiumu kąpielowego czy bieliznę. Efekt depilacji laserowej widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a sam zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy.

Już po pierwszym zabiegu widziałam dużą różnicę” – opinie Klientek.

Bikini tradycyjne – Cena 200 zł 150 zł. PROMOCJA!

Bikini brazylijskie – Cena 300 zł 200 zł. PROMOCJA! 

Różnica pomiędzy depilacją laserową bikini brazylijską a tradycyjną.

Zastanawiasz się którą opcję wybrać ale nie za bardzo wiesz co oznaczają? Przygotowaliśmy dla Ciebie małe porównanie.

Co obejmuje depilacja laserowa brazylijska?

Przy tym rodzaju depilacji włosy usuwa się nie tylko z przodu ale także z tyłu i ze szpary miedzy pośladkami. W miejscu intymnym pozostawia się niewielki paseczek, trójkącik albo jak wolisz nie pozostawia się nic. Wybór należy do Ciebie. Jeżeli właśnie przyszło Ci do głowy, żeby zostawić włosy w formie innego szczegółowego kształtu to zwróć uwagę na to, że włosy w tym miejscu wcale nie są tak gęste, a co za tym uzyskanie idealnych szczegółów kształtu może być niemożliwe. Przyjrzyj się sobie i zastanów się jak chcesz by wyglądało to miejsce.

Czy to ma być pasek, czy ma być on szerszy czy węższy, krótszy czy dłuższy? Jeżeli nie jesteś pewna wypróbuj np. za pomocą maszynki do golenia czy trymera, różne opcje, a potem zdecyduj, która Ci najbardziej odpowiada.

Depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna więc warto poświęcić chwilę by zastanowić się w jakiej fryzurze okolic bikini czujemy się najlepiej.

Depilacja laserowa okolicy bikini – tradycyjna (klasyczna).

Depilacja bikini tradycyjna jest to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się włosów przy tzw. linii majtek czyli głownie pachwiny.

Przy tradycyjnej depilacji laserowej będziesz poproszona o położenie się na plecach z delikatnym odwiedzeniem raz jednej nogi raz drugiej. Przy depilacji brazylijskiej postępuj zgodnie z instrukcjami pani kosmetolog. Pozycje przy tym zabiegu laserem Vectus zmieniają się po to by dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Zarówno Tobie jak i nam zależy na jak najbardziej dokładnym usunięciu niechcianych włosów.

Obydwa zabiegi wykonywane są w osobnym pomieszczeniu, z zachowaniem intymności. Jesteś tylko Ty i pani kosmetolog. Przed zabiegiem dostaniesz jednorazowe stringi, które należy założyć. Ze względów bezpieczeństwa na czas wykonywania zabiegu dostaniesz też okulary zabezpieczające przed wiązką lasera.

Zabiegi depilacji laserowej bikini

w naszych gabinetach
Bikini tradycyjne – zamów
Bikini tradycyjne – zamów
Bikini brazylijskie – zamów
Bikini brazylijskie – zamów
Depilacja pośladków – zamów
Depilacja pośladków – zamów