Depilacja laserowa nóg Warszawa

Chciałbyś mieć piękne, gładkie nogi każdego dnia bez golenia czy bolesnej depilacji? Chciałabyś zapomnieć o podrażnieniach po maszynkach?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Depilacja laserowa nóg aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów. Będziesz mogła cieszyć się aksamitnie gładkimi nogami cały rok. Dzięki dużej, chłodzonej głowicy depilacja laserowa Vectus trwa bardzo krótko. Jest przy tym bezpieczna i komfortowa. Wybierając DEPIcare oszczędzasz czas i pieniądze.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Cena laserowej depilacji nóg:

Całe nogi:                            Cena 600 zł 500 zł. PROMOCJA!

Uda:                                       Cena 250 zł. 

Łydki, kolana i stopy:          Cena 200 zł. 

Stopy:                                    Cena 100 zł. 

Więcej o depilacji laserowej nóg

Depilacja nóg jest najmniej uciążliwym zabiegiem, dlatego dla tej okolicy dosyć często wybieramy depilację za pomocą maszynki do golenia. Niektóre z nas wybierają bardziej długotrwałe metody jak depilacja woskiem czy depilator. Tymczasem depilacja laserowa pozwala pozbyć się niechcianych włosków raz za zawsze. Dzięki temu zyskasz komfort, którego nie dadzą Ci inne metody depilacji. Żadnych wrastających włosków, żadnego zapuszczania włosków na potrzeby skutecznej depilacji, żadnego podrażnienia skóry. Dzięki depilacji laserowej nóg będziesz zawsze gotowa na każde, nawet niespodziewane wyjście. Spróbuj raz, a na własnej skórze przekonasz się, że warto. Na początek możesz spróbować depilacji łydek i zobaczyć różnicę między tym, a innymi rodzajami depilacji. Przy zabiegu depilacji laserowej łydek usuwamy włosy nie tylko z łydek, ale także z okolicy kolan i stóp.

Jak przed każdym zabiegiem laserem Vectus tak i przed tym nie należy nakładać balsamu czy kremu na depilowaną okolicę.

Depilacja laserowa nóg – na czym polega?

Uzyskanie perfekcyjnie gładkiej skóry nóg to marzenie dla wielu kobiet. Podejmują więc one trudną i niekończącą się walkę z włoskami, które nie przestają rosnąć, ale także podrażniają skórę po depilacji. Istnieją jednak metody, które pozwalają się na długotrwałe pozbycie się problemów. Jedną z takich metod jest depilacja laserowa.

Lasery, które wykorzystuje się w trakcie zabiegu, powodują, że zostaje uszkodzona materia o ciemniejszej barwie, jednocześnie nie ogrzewając reszty ciała. Wszystko to dzięki melaninie, która naturalnie występuje w naszym ciele i nadaje kolor zarówno skórze, jak i włosom. Tej jest znacznie więcej we włosach ciemnych. To oznacza, że najlepsze efekty depilacji uzyskają osoby o włosach czarnych lub brązowych.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej nóg

Wiele osób, zwłaszcza osoby o grubym i ciemnym owłosieniu, mają nadzieję, że depilacja laserowa pomoże z ich problemem. Należy jednak brać pod uwagę, że nie każda osoba może poddać się zabiegowi. Wpływ mogą mieć na to choroby, ale także nasze nawyki.

Lista przeciwwskazań do depilacji laserowej nóg:

 • korzystanie z bronzerów i samoopalaczy
 • siwe, rude lub jasne włosy w miejscach depilowanych
 • depilacja woskiem
 • infekcje w miejscu depilacji
 • cukrzyca
 • ciąża
 • łuszczyca
 • nowotwory
 • rozruszniki serca
 • padaczka
 • opalenizna
 • zażywanie leków światłoczułych

Jakie mogą być skutki uboczne depilacji laserowej nóg?

Osoby, które mają wrażliwą skórę, mogą odczuwać po zabiegu delikatny dyskomfort. Osoby o bardzo wrażliwej skórze mogą poprosić o krem znieczulający przed zabiegiem. U części pacjentów na skórze mogą pojawić się plamy.

U osób, które mają ciemniejszą karnację, mogą pojawiać się oparzenia i pęcherze, które będą się goić z czasem.

Przygotowanie i przebieg zabiegu depilacji laserowej nóg

Dzień przed zabiegiem należy dokładnie umyć i ogolić część ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Następnie stosowany jest krem do znieczulenia, po czym skóra poddawana jest działaniu lasera.

Ten wysyła pulsującą wiązkę skoncentrowanego światła wchłanianą przez pigmenty zlokalizowane w mieszkach włosowych. Włoski te są wtedy niszczone przez promień lasera.

Depilacja laserowa pozwala usunąć włoski z dowolnej części ciała. Czas trwania zabiegu zależy jednak od depilowanej powierzchni oraz gęstości owłosienia pacjenta. Zabiegowi może towarzyszyć odczucie dyskomfortu, a w niektórych przypadkach również ból, który może trwać od kilku minut do nawet kilku godzin zależnie od depilowanego miejsca.

Miejsce poddane zabiegowi będzie zaczerwienione i delikatnie opuchnięte, ale te dolegliwości znikają przeważnie w przeciągu 24 godzin. Należy zaznaczyć, że przez ten czas nie należy stosować żadnych kremów i balsamów na depilowane miejsce.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej nóg

Po zabiegu depilacji laserowej nie można korzystać z basenów lub saun. Należy unikać również gorących kąpieli. Niewskazane są również peelingi mechaniczne i chemiczne i wystawianie depilowanego miejsca na działanie słońca.

Odradza się również korzystania z preparatów, które oparte są na alkoholu.

By depilacja laserowa przyniosła zadowalający nas efekt, zabieg musi być powtórzony kilka razy.

Depilacja laserowa nóg to zabieg, który pozwala cieszyć się gładką skórą bez wielu problemów, które towarzyszyć mogą innym sposobom pozbywania się niechcianego owłosienia.

Ile kosztuje depilacja nóg laserowa?

W salonie Mariposa – Depicare oferujemy depilację laserową nóg, która zapewnia naszym klientkom długotrwałe rezultaty i gładką skórę. Ceny za ten zabieg zależą od kilku czynników, takich jak rozmiar obszaru i zakres depilacji. W zależności od konkretnego zabiegu cena może wahać się od 100 zł do 400 zł.

Co ile depilacja laserowa nóg?

Depilacja laserowa nóg to skuteczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia na dłuższy czas. Częstotliwość zabiegów depilacji laserowej nóg zależy od indywidualnych potrzeb klientki oraz od tempa wzrostu włosów. Zazwyczaj zaleca się przeprowadzenie kolejnego zabiegu co około 8 tygodni.

Rekomendowany odstęp czasowy między sesjami depilacji laserowej nóg wynika z fazy wzrostu włosa, którą należy uwzględnić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza, gdy włosy znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Czas potrzebny na osiągnięcie tej fazy różni się w zależności od obszaru ciała i indywidualnych cech włosów klientki. Zazwyczaj 8-tygodniowy okres pomiędzy zabiegami umożliwia zatrzymanie wzrostu nowych włosów i zachowanie długotrwałych rezultatów.

Depilacja ramion – zamów!
Depilacja ramion – zamów!
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów