Depilacja laserowa rąk Warszawa

Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i szkoda Ci czasu na zatrzymywanie się – Trafiłaś idealnie! Dzięki depilacji laserowej unikniesz podrażnień po goleniu i nigdy więcej w obawie przed bólem nie zawahasz się użyć antyperspirantu natychmiast po prysznicu.

Dzięki precyzyjnej i szybkiej depilacji laserowej gładkie, pozbawione włosów ramiona i pachy możesz uzyskać już w czasie przerwy na lunch. Zapomnij o uciążliwym goleniu, bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem. Mamy bezpieczną i komfortową alternatywę – laser Vectus.

To już? Tak szybko?” – to najczęściej słyszymy od Was po zabiegu.

Depilacja laserowa rąk cena:

Pachy: Cena 300 zł  200 zł. 

Ramiona: Cena 200 zł. 

Depilacja laserowa pach Warszawa

Jednym z częstszych zabiegów laserem Vectus jest depilacja pach. Okolica ta jest delikatna, a jednocześnie rosnące tam włosy są grube. Przy tradycyjnych metodach depilacji sprzyja to podrażnieniom. Świeżo wydepilowana skóra jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Stosowanie dezodorantów czy antyperspirantów nie pozostaje bez znaczenia. Zdecydowanie wygodniejszym sposobem jest depilacja laserowa pach. Dzięki tej metodzie można pozbyć się włosów na zawsze.

Więcej o depilacji laserowej rąk

Jeżeli włoski na rękach Ci przeszkadzają, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Depilacja laserowa ramion pozwoli Ci pozbyć się wszystkich włosków. Jeśli całkiem gładkie ramiona Ci się nie podobają, ale jednak chciałabyś coś zrobić z włosami to możesz wykonać tylko 1 czy 2 zabiegi. Znacząco przerzedzi to włoski ale jednocześnie zostawi naturalny wygląd. Tak jak przy innych depilowanych okolicach wszystko zależy od Twoich preferencji.

Depilacja laserowa rąk – na czym polega?

Depilacja laserowa rąk pozwala skutecznie i trwale usunąć niepożądane owłosienie za pomocą specjalnej wiązki lasera. Po przyłożeniu głowicy z wiązką światła pod skórę wnika laser, który niszczy cebulkę i jej korzenie.

Niechciane owłosienie rąk najczęściej dotyka kobiety i mężczyzn o ciemnej karnacji. W ich przypadku depilacja laserowa jest najskuteczniejszym zabiegiem pozwalającym całkowicie pozbyć się niechcianych włosków.

Intensywne owłosienie rąk dla wielu osób stanowi duży problem estetyczny, ale również psychologiczny. Dlatego warto zapisać się na kilka zabiegów, aby móc cieszyć się gładką skórą na stałe.

Przygotowanie do depilacji laserowej rąk?

Osoby poddające się zabiegowi depilacji laserowej rąk powinny przed taką czynnością skonsultować się z dermatologiem, który oceni typy skóry, dokładnie sprawdzi stan włosów i zdecyduje o tym, czy występują jakieś przeciwwskazania.

Żeby móc skorzystać z zabiegu depilacji laserowej rąk należy dokładnie się przygotować i przede wszystkim przestrzegać kilku istotnych zaleceń:

 • już miesiąc przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się,
 • nie można stosować żadnych środków złuszczających ani kremów do depilacji,
 • trzeba zaprzestać również usuwać włoski wraz z cebulkami domowymi metodami,
 • włoski, które mają być poddane depilacji, powinny być zgolone,
 • nie wolno także stosować kremów i maści z retinolem, kosmetyków zawierających kwasy oraz witaminę A i C w miejscu, gdzie ma być wykonywana depilacja na około miesiąc przed zabiegiem,
 • będzie trzeba również odstawić leki fotouczulające oraz niektóre zioła.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej rąk?

Przed wykonaniem zabiegu pacjent musi wypełnić specjalną ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące stanu swojego zdrowia, przyjmowanych leków oraz przebytych chorób. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to dopiero wtedy dermatolog będzie mógł przystąpić do wykonania depilacji.

Ile trwa depilacja laserowa rąk?

Depilacja trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu minut. Lekarz dobiera odpowiednie parametry dotyczące długości fali, czasu trwania impulsu oraz gęstości podawanej energii. Po wykonaniu całego procesu skóra w depilowanym miejscu zostanie oczyszczona i zdezynfekowana.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej rąk

Każda skóra inaczej będzie reagować na depilację laserową. U jednych osób pojawią się podrażnienia, a u innych nie będzie żadnych objawów.

Skóra po depilacji będzie wymagać również bardzo delikatnego traktowania i dlatego należy używać tylko delikatnych kosmetyków, które nie będą zawierać alkoholu czy innych substancji, które mogą zawierać drażniące detergenty. Warto również w tym czasie zrezygnować z gorących i długich kąpieli oraz zaprzestać na kilka tygodni korzystania z sauny czy basenu.

Jakie mogą być skutki uboczne depilacji laserowej rąk?

Każdy, kto troszczy się o własne bezpieczeństwo, powinien dokładnie przeanalizować wszystkie plusy i minusy depilacji laserowej rąk. W większości przypadków nie dochodzi do żadnych powikłań, ale u niektórych osób mogą pojawić się skutki uboczne i warto mieć to na uwadze.

Wszystko będzie zauważalne już po pierwszym zabiegu, ponieważ wtedy skóra będzie mocno zaczerwieniona. Dodatkowo w obrębie mieszków włosowych mogą pojawić się czerwone punkciki, ponieważ tkanka je otaczająca jest delikatnie podrażniona.

W niektórych przypadkach osoby poddane zabiegom mogą doświadczać na powierzchni skóry jasne lub ciemniejsze przebarwienia, a nawet pęcherze czy oparzenia. Wszystkie te objawy są tymczasowe i znikają samoistnie w ciągu kilku tygodni.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej rąk

Mimo tego, że depilacja laserowa dłoni jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, to jednak u niektórych osób mogą występować pewne powikłania. Czasami dochodzi do powierzchownych oparzeń naskórka oraz występują obrzęki, a nawet strupki.

Dlatego z zabiegu depilacji laserowej rąk muszę zrezygnować lub przesunąć w czasie osoby:

 • w ciąży,
 • chorujące na nowotwory,
 • chorujące na bielactwo,
 • posiadające żylaki,
 • ze znamionami,
 • z rozrusznikami serca,
 • posiadające ciężkie choroby serca,
 • nadwrażliwe na światło,
 • przyjmujące leki psychotropowe, antydepresyjne lub sterydy,
 • chorujące na łuszczycę,
 • posiadające infekcje wirusowe.

Ryzyko powikłanie jest zawsze mniejsze w przypadku gdy pacjent zostanie prawidłowo zbadany i zakwalifikowany do zabiegu. Dlatego depilację laserową rąk należy wykonywać tylko w sprawdzonych placówkach, gdzie zatrudnieni są wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, dysponujący wysokiej jakości sprzętem.

Depilacja ramion – zamów!
Depilacja ramion – zamów!
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów