Inne zabiegi

Bikini brazylijskie – dodatkowo

Zapomnij o swędzących krostkach, podrażnieniach okropnym uczuciu wrastających włosów. Będziesz codziennie doświadczać jedwabiście miękkiej skóry nawet w najtrudniej dostępnych obszarach. Poczujesz tak przyjemną gładkość, jak gdyby włoski nigdy tam nie rosły!

 

Laserowe usuwanie włosów z twarzy

Możesz próbować zamaskować niepożądane włosy na twarzy za pomocą makijażu. Jednak jeśli chodzi o meszek jest to w zasadzie niemożliwe do ukrycia. Twarz jest Twoją wizytówką. To ona robi pierwsze wrażenie i na jej podstawie ludzie Cię oceniają. Patrząc w lustro przyglądasz się swoim ustom, podbródkowi lub bokobrodom. Nie pozwól, aby niechciane owłosienie miały wpływ na twoją pewność siebie. Pozbądźsię swoich kompleksów za pomocą laserowego usuwania włosów. Zaufaj nam i umów się na wizytę w XYZ, aby uzyskać najlepsze efekty na twarzy w samym centrum Warszawy.

 

Gładka twarz u mężczyzn i kobiet

Skóra twarzy jest najbardziej wrażliwym rejonem skóry, inwazyjne usuwanie włosów może powodować wiele niepożądanych skutków – dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Na szczęście istnieje sposób, aby trwale, bezpiecznie i skutecznie usunąć niechciane owłosienie z twarzy bez powodowania dyskomfortu – laserowa depilacja włosów. W przeciwieństwie do innych tradycyjnych metod usuwania włosów, takich jak golenie, depilacja woskiem czy depilatorem, ta innowacyjna metoda jest w stanie zapewnić szybki, bezpieczny i długotrwały efekt, przy jednoczesnym wyeliminowaniu bólu i przypadkowych cięć.

Laserowe usuwanie włosów polega na emitowaniu delikatnej wiązki światła do mieszków włosowych i niszczeniu włosów, gdy pigment w pęcherzykach wchłania światło.

Zabieg może być wykonana w ciągu kilku minut i każda kolejna wizyta przybliży Cię, do tego aby mieć gładką i pięknąskórę o której zawsze marzyłeś.  Cała procedura trwa bardzo krótko, co oznacza, że można poddać się depilacji choćby podczas przerwy obiadowej i wrócić do pracy, wyglądając świeżo, czysto i pewnie.

 

Usuwanie włosów z kobiecej twarzy

Wiele kobiet z Twojego otoczenia może mieć podobne problemy. Meszek nad górną wargą, na podbródku i w okolicach uszu może być kłopotliwy. Niechciane owłosienie na twarzy może być przyczyną wielu kompleksów, a nawet spowodować wycofanie się z życia towarzyskiego przez utratę pewności siebie. Dzięki laserowi Vectus wykonamy Ci szybką i bezpieczną laserową kurację usuwania włosów, aby pomóc Ci pozbyć się ograniczeń, odzyskać swobodę i żyć pełną piersią.

 

Laserowe usuwanie włosów z męskiej twarzy

Czasy kiedy to tylko kobiety pragnęły pozbyć się na stałe owłosienia z twarzy minęły. Pewni siebie nowocześni i zadbani mężczyźni szukają alternatywy dla bolesnego i uciążliwego golenia, któremu często towarzysza podrażnienia i dyskomfort. Najczęstszym powodem pojawienia się dolegliwości związanych z tradycyjnym goleniem jest zapalenie mieszków włosowych. Niestety dość powszechnie występujące w naszej szerokości geograficznej stosunkowo cienkie włosy z jasna cera często rosną pod powierzchnią skóry powodując bolesne wypryski. Golenie, depilacja woskiem czy depilatorem może powodować uciążliwy dyskomfort i uszkodzenia skóry.

Pożegnaj te efekty uboczne towarzyszące tradycyjnym metodom usuwania włosów i wybierz zabieg laserowej depilacji. Możesz samodzielnie zadecydować, na których obszarach skory twarzy chcesz uzyskać gładkość. Twoje samopoczucie będzie lepsze, gdy poczujesz się bardziej komfortowo i atrakcyjnie dzięki doskonałej skórze twarzy.

 

Jak usunąć włosy z twarzy?

Dzięki laserowemu zabiegowi depilacji zniszczeniu ulegają nie tylko włosy nad skórą, ale także te znajdujące się pod nią. Włosy zostaną całkowicie usunięte. Dzięki wykorzystaniu Lasera Vectus cała procedura trwa tylko około 20 minut i po jego przeprowadzeniu nie będziesz potrzebować czasu na regenerację. Natychmiast po wizycie w gabinecie możesz wrócić do pracy czy innych zaplanowanych zajęć. Zabiegi można stosować na dowolny obszar twarzy, górnej warg, podbródka, karku, itp. Ciekawym faktem jest, że im ciemniejsze włosy, tym lepsze rezultaty.

 

Depilacja pleców

Laser Vectus dostosuje ustawienie mocy lasera podczas przeprowadzania zabiegu na powierzchnię ciała na podstawie indywidualnych uwarunkowań Twojej skory. Za pomocą miernika poziomu melaniny w skórze oraz włosie, dobierana jest moc impulsu wysyłanego do cebulki. To oraz chłodząca głowica urządzenia odróżnia Vectusa od innych laserów, dzięki czemu zapewnione jest 100% bezpieczeństwo i komfort, w trakcie jak i po zabiegu.

 

Depilacja ramion i pach

Dzięki precyzyjnej i szybkiej depilacji laserowej gładkie, pozbawione włosów ramiona i pachy możesz uzyskać już w czasie przerwy na lunch. Zapomnij o uciążliwym goleniu, bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem czy powodujących podrażniania chemicznych kremach na niepożądane włosy. Mamy bezpieczną i komfortową alternatywę – laser Vectus.