Depilacja nóg 

Chciałbyś mieć piękne, gładkie nogi każdego dnia bez golenia czy bolesnej depilacji? Chciałabyś zapomnieć o podrażnieniach po maszynkach?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na nogach. Będziesz mogła cieszyć się aksamitnie gładkimi nogami cały rok. Dzięki dużej, chłodzonej głowicy depilacja laserowaVectus trwa bardzo krótko. Jest przy tym bezpieczna i komfortowa. Wybierając DEPIcare oszczędzasz czas i pieniądze.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Całe nogi:                            Cena 600 zł 400 zł. PROMOCJA!

Uda:                                       Cena 250 zł. 

Łydki, kolana i stopy:          Cena 200 zł. 

Stopy:                                    Cena 100 zł. 

Depilacja rąk

Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i szkoda Ci czasu na zatrzymywanie się – Trafiłaś idealnie! Dzięki depilacji laserowej unikniesz podrażnień po goleniu i nigdy więcej w obawie przed bólem nie zawahasz się użyć antyperspirantu natychmiast po prysznicu.

Dzięki precyzyjnej i szybkiej depilacji laserowej gładkie, pozbawione włosów ramiona i pachy możesz uzyskać już w czasie przerwy na lunch. Zapomnij o uciążliwym goleniu, bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem. Mamy bezpieczną i komfortową alternatywę – laser Vectus.

To już? Tak szybko?” – to najczęściej słyszymy od Was po zabiegu.

Pachy: Cena 300 zł  200 zł. 

Ramiona: Cena 200 zł.