Depilacja laserowa nóg 

Chciałbyś mieć piękne, gładkie nogi każdego dnia bez golenia czy bolesnej depilacji? Chciałabyś zapomnieć o podrażnieniach po maszynkach?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Depilacja laserowa nóg aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów. Będziesz mogła cieszyć się aksamitnie gładkimi nogami cały rok. Dzięki dużej, chłodzonej głowicy depilacja laserowa Vectus trwa bardzo krótko. Jest przy tym bezpieczna i komfortowa. Wybierając DEPIcare oszczędzasz czas i pieniądze.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Cena laserowej depilacji nóg:

Całe nogi:                            Cena 600 zł 400 zł. PROMOCJA!

Uda:                                       Cena 250 zł. 

Łydki, kolana i stopy:          Cena 200 zł. 

Stopy:                                    Cena 100 zł. 

Depilacja laserowa rąk

Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i szkoda Ci czasu na zatrzymywanie się – Trafiłaś idealnie! Dzięki depilacji laserowej unikniesz podrażnień po goleniu i nigdy więcej w obawie przed bólem nie zawahasz się użyć antyperspirantu natychmiast po prysznicu.

Dzięki precyzyjnej i szybkiej depilacji laserowej gładkie, pozbawione włosów ramiona i pachy możesz uzyskać już w czasie przerwy na lunch. Zapomnij o uciążliwym goleniu, bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem. Mamy bezpieczną i komfortową alternatywę – laser Vectus.

To już? Tak szybko?” – to najczęściej słyszymy od Was po zabiegu.

Cena laserowej depilacji rąk:

Pachy: Cena 300 zł  200 zł. 

Ramiona: Cena 200 zł. 

Więcej o depilacji laserowej nóg

Depilacja nóg jest najmniej uciążliwym zabiegiem, dlatego dla tej okolicy dosyć często wybieramy depilację za pomocą maszynki do golenia. Niektóre z nas wybierają bardziej długotrwałe metody jak depilacja woskiem czy depilator. Tymczasem depilacja laserowa pozwala pozbyć się niechcianych włosków raz za zawsze. Dzięki temu zyskasz komfort, którego nie dadzą Ci inne metody depilacji. Żadnych wrastających włosków, żadnego zapuszczania włosków na potrzeby skutecznej depilacji, żadnego podrażnienia skóry. Dzięki depilacji laserowej nóg będziesz zawsze gotowa na każde, nawet niespodziewane wyjście. Spróbuj raz, a na własnej skórze przekonasz się, że warto. Na początek możesz spróbować depilacji łydek i zobaczyć różnicę między tym, a innymi rodzajami depilacji. Przy zabiegu depilacji laserowej łydek usuwamy włosy nie tylko z łydek, ale także z okolicy kolan i stóp.

Jak przed każdym zabiegiem laserem Vectus tak i przed tym nie należy nakładać balsamu czy kremu na depilowaną okolicę.

Depilacja laserowa pach

Jednym z częstszych zabiegów laserem Vectus jest depilacja pach. Okolica ta jest delikatna, a jednocześnie rosnące tam włosy są grube. Przy tradycyjnych metodach depilacji sprzyja to podrażnieniom. Świeżo wydepilowana skóra jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Stosowanie dezodorantów czy antyperspirantów nie pozostaje bez znaczenia. Zdecydowanie wygodniejszym sposobem jest depilacja laserowa pach. Dzięki tej metodzie można pozbyć się włosów na zawsze.

Więcej o depilacji laserowej rąk

Jeżeli włoski na rękach Ci przeszkadzają, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Depilacja laserowa ramion pozwoli Ci pozbyć się wszystkich włosków. Jeśli całkiem gładkie ramiona Ci się nie podobają, ale jednak chciałabyś coś zrobić z włosami to możesz wykonać tylko 1 czy 2 zabiegi. Znacząco przerzedzi to włoski ale jednocześnie zostawi naturalny wygląd. Tak jak przy innych depilowanych okolicach wszystko zależy od Twoich preferencji.

Depilacja ramion – zamów!
Depilacja ramion – zamów!
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja laserowa całych nóg – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja Ud – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów
Depilacja laserowa pach – Zamów