Depilacja Torsu

Jesteś nowoczesnym, zadbanym mężczyzną? Uprawiasz sport? Chciałbyś pozbyć się na stałe włosów z klatki piersiowej?

Mamy dla Ciebierozwiązanie, dzięki któremu problem zniknie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na wybranym obszarze ciała.

Depilacja trwa zaledwie kilka chwil, jest komfortowa i bezpieczna. W DEPIcare używamy aparatu Vectus. Najnowocześniejszego lasera na świecie! To bardzo wygodne rozwiązanie, które skróci czas w łazience i pozwoli zaoszczędzić pieniądze. To bardzo proste.

„To naprawdę działa i wcale nie boli” – to Wasze opinie.

Tors:                                     Cena 300 zł

Depilacja Pleców w Warszawie

Koniec z włosami na plecach! Jeśli chcesz pozbyć się na stałe uciążliwego i źle wyglądającego owłosienia, dobrze trafiłeś!

Mamy dla Ciebierozwiązanie, dzięki któremu problem zniknie! Depilacja laserowa aparatem Vectus pozwala na stałe pozbyć się włosów na wybranym obszarze ciała.

Depilacja trwa zaledwie kilka chwil, jest komfortowa i bezpieczna, a zabieg o bardzo wysokiej efektywności. Dodatkowo pozbywamy się włosków niemal na zawsze. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona dzięki specjalnej technologii Advanced ContactCooling, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Depilacja laserem Vectus należy też do bardzo bezpiecznych metod i niemal każdy może się jej poddać.

Laser Vectus dostosuje ustawienie mocy lasera podczas przeprowadzania zabiegu na powierzchnię ciała na podstawie indywidualnych uwarunkowań Twojej skory. Za pomocą miernika poziomu melaniny w skórze oraz włosie, dobierana jest moc impulsu wysyłanego do cebulki. To oraz chłodząca głowica urządzenia odróżnia Vectusa od innych laserów, dzięki czemu zapewnione jest 100% bezpieczeństwo i komfort, w trakcie jak i po zabiegu.

„Było szybciej niż się spodziewałem” – daj się zaskoczyć jak inni.

Plecy:                                     Cena 300 zł