Depilacja laserowa dla sportowców

21 lutego 2020
bikini-b.jpg

Jesteś sportowcem z prawdziwego zdarzenia, a może uprawiasz sport tylko od czasu do czasu? Niezależnie od częstotliwości na pewno zauważyłaś i zauważyłeś, że przygotowywanie się do zajęć sportowych zajmuje Ci czas.

Depilacja laserowa – po pierwsze oszczędność czasu

Jedną z możliwości zaoszczędzenia czasu jest zmiana metody depilacji na depilację laserową. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzisz czas przed zajęciami sportowymi ale też nie będziesz już musiała i musiał zajmować swoich myśli tym tematem. A to jeszcze nie najważniejsza korzyść. Czy trenujesz intensywnie czy bardziej hobbistycznie, na pewno zauważyłaś i zauważyłeś pojawiające się czasem  podrażnienia czy otarcia.

Po drugie – wygoda

Przy tradycyjnych metodach depilacji skóra jest podrażniona, a ponieważ trzeba je wykonywać często lub przy goleniu nawet bardzo często, to zdarza się robić to tuż przed treningiem. Pot, jak i akcesoria z których korzystamy przy uprawianiu sportów powodują podrażnienia nawet na zdrowej skórze. Co się dzieje gdy przyjdziemy na trening z już podrażnioną skórą? Zależy to od naszych indywidualnych predyspozycji i skłonności skóry. Na pewno nasz komfort jest mniejszy, depilowana okolica może szczypać, czy być spuchnięta, a zaczerwienienie może utrzymywać się znacznie dłużej niż normalnie. Do tego trzeba zaobserwować jak świeżo depilowana okolica reaguje na dezodorant lub antyperspirant i środki do mycia. Może to znacząco zwiększać dyskomfort.

Przy laserowej metodzie depilacji wystarczy tylko kilka zabiegów by pozbyć się niechcianych włosów na zawsze. Zabiegi wykonywane są w odstępach 5-6 tygodni. Bezpośrednio po depilacji laserem Vectus skóra na depilowanym obszarze może być delikatnie podrażniona i po zabiegu należy unikać dodatkowych czynników drażniących. Jednak jest to bardzo krótki okres i w dodatku ze względu na wysoką skuteczność zabiegu powtórzy się to tylko parę razy. Nie musisz poddawać laserowej depilacji całego ciała. Na początek spróbuj z najbardziej problematyczną okolicą tj. z taką która najczęściej jest podrażniona lub jest ciężko dostępna i sama i sam zobaczysz jaka znacząca jest różnica.

Komfort uzyskany dzięki zawsze gładkiej skórze bardzo przydaje się przy uprawianiu sportów. Zero podrażnień po depilacji, maksimum zadowolenia z treningu. Dzięki temu zawsze będziesz gotowa i gotowy na każde sportowe wyzwanie