Jesien-czyli-najlepszy-czas-na-depilacje-laserowa.jpg

21 października 20190

Jesienne miesiące stanowią najlepszy moment do rozpoczęcia serii zabiegów, których celem jest usuwanie owłosienia. W tym okresie łatwiej uniknąć bowiem promieniowania UV, co ma pozytywny wpływ na efektywność zabiegu. Wysoka zawartość melaniny (barwnika) w naskórku, osłabia bowiem działanie lasera. Trwała depilacja laserowa przy użyciu nowoczesnego modułu, jakim jest laser Vectus, jest więc najskuteczniejsza właśnie jesienią.


Depilacja-miejsc-intymnych-u-mezczyzn-–-przeglad-dostepnych-rozwiazan.jpg

6 października 20190

Mężczyźni dbający o swój wygląd coraz częściej decydują się na depilację stref intymnych. Usuwanie owłosienia z tych partii ciała ułatwia utrzymywanie higieny, eliminuje nieświeży zapach i gwarantuje estetyczny wygląd. Wśród najpopularniejszych metod depilacji miejsc intymnych należy wymienić pianki i kremy, maszynki jednorazowe oraz laserowe usuwanie owłosienia.


Gladkie-ramiona-i-przedramiona-czyli-podstawowe-metody-depilacji-rak.jpg

8 września 20190

Nadmierne owłosienie ramion i przedramion to problem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Osoby zmagające się z kompleksami na tym punkcie, poszukują idealnego sposobu depilacji, który pozwoli pozbyć się włosków szybko, skutecznie i bezboleśnie. Jakie metody są w tym przypadku najczęściej wykorzystywane? Którą z nich warto wybrać?


Jak-przygotowac-sie-do-zabiegu-depilacji-laserowej-–-poradnik.jpg

22 sierpnia 20190

Trwała depilacja laserowa to zabieg odpowiedni dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem zbędnego owłosienia. Uciążliwe podrażnienia, ból czy wrastające włoski to tylko niektóre skutki uboczne tradycyjnych metod depilacji. Depilacja laserowa nie tylko pozwala osiągnąć trwałe rezultaty, ale jest również w pełni bezpieczna i komfortowa. W każdym przypadku warto jednak odpowiednio przygotować swoją skórę przed wizytą w gabinecie kosmetycznym.


Depilacja-laserowa-a-komfort-i-bezpieczenstwo-pacjenta.jpg

12 sierpnia 20190

Trwała depilacja laserowa to jedyny zabieg, który pozwala na całkowitą i trwałą eliminację owłosienia z wybranych partii ciała. Jednak, aby był skuteczny i w pełni bezpieczny, musi zostać wykonany przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz z udziałem wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Co wpływa zatem na komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas depilacji? Dlaczego laser Vectus będzie najlepszym rozwiązaniem?


Depilacja-laserowa-nastolatkow-–-czy-usuwanie-owlosienia-u-mlodych-osob-jest-bezpieczne.jpg

25 lipca 20190

W trakcie dojrzewania nastolatkom zaczyna przeszkadzać nadmierne owłosienie pojawiające się na niektórych partiach ciała. W momencie, gdy powodują one dyskomfort, ze względów estetycznych lub higienicznych, warto wybrać się z dzieckiem na zabieg laserowego usuwania owłosienia. Jeżeli zostanie on przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, będzie w pełni bezpieczny nawet dla nastoletnich klientów.


Jak-uniknac-podraznien-czyli-wszystko-o-depilacji-skory-wrazliwej.jpg

11 lipca 20190

Posiadacze skóry wrażliwej na co dzień mierzą się z wieloma problemami. Naskórek tego typu ma bowiem tendencję do zaczerwienienia, pieczenia, podrażnień, poparzeń słonecznych, wrastających włosków, pękających naczynek i wielu innych dolegliwości, które w znaczący sposób wpływają zarówno na wygląd skóry, jak i komfort w trakcie oraz po zabiegu usuwania owłosienia. Jak zatem dobrać właściwy sposób depilacji i jak uniknąć podrażnień po usuwaniu owłosienia z wrażliwego naskórka?