Depilacja-laserowa-a-komfort-i-bezpieczenstwo-pacjenta.jpg

18 stycznia 20210

Depilacja laserowa jest zabiegiem, z którego chce skorzystać coraz większa ilość osób. Po pierwsze z uwagi na to, iż ta metoda jest skuteczna, a do tego wygodna. Wystarczy bowiem, iż wybierzemy się na kilka sesji, żeby móc pozbyć się z pewnych obszarów uciążliwych dla nas włosków i mieć gładką skórę przez dłuższy czas. Laserowa depilacja włosów jest również zalecana w sytuacjach, kiedy tradycyjne sposoby na usuwanie owłosienia są przyczyną podrażnień i stanów zapalnych. Jakie więc kroki w zakresie pielęgnacji skóry, trzeba podejmować, aby właściwie zadbać o skórę po przeprowadzeniu tego typu zabiegów.


Skuteczna-depilacja-nog-–-przeglad-rozwiazan-dostepnych-na-rynku.jpg

12 stycznia 20210

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia – o tym marzy wiele z nas, poszukując trwałych sposobów na usunięcie włosków. Metodą, której efekty są zdecydowanie najtrwalsze, jest depilacja laserowa – u niektórych osób pozwala pozbyć się owłosienia raz na zawsze. Oczywiście skuteczność tego zabiegu zależy od wielu czynników, takich jak stan skóry i włosów oraz wykorzystywana technologia. Należy też pamiętać, że skuteczna depilacja laserem nie jest zabiegiem jednorazowym – dla pełnej skuteczności konieczne jest przeprowadzenie całej serii. Jednak jak często powinny być one przeprowadzane dla maksymalnego efektu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa? Ile zabiegów jest potrzebnych? Od czego zależy trwałość efektów?


Gladkie-ramiona-i-przedramiona-czyli-podstawowe-metody-depilacji-rak.jpg

17 grudnia 20200

Nasze ciało nigdy nie jest idealne. U każdego występują niedoskonałości, które mogą prowadzić do kompleksów i obniżonej samooceny. Są takie wady, których usunięcie graniczy z niemożliwym. Są też te, których w prosty sposób możemy się pozbyć. Do nich bez wątpienia należy kobiecy wąsik. Jakie są przyczyny jego powstawania i w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem?


Jak-przetrwac-upaly-dbajac-o-urode-i-zachowujac-dobry-wyglad-–-poradnik.jpg

9 grudnia 20200

Depilacja laserowa stała się w dzisiejszych czasach codziennością. Decydują się na nią nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Bardzo popularnym zabiegiem jest depilacja okolic bikini. Która z nas nie chce cieszyć się idealną gładkością podczas wakacji? Do wyboru mamy bikini klasyczne, francuskie oraz brazylijskie. Czym różnią się od siebie i który wariant najlepiej wybrać?


25440754_10155231840981818_627936615_o-1280x853.jpg

19 października 20200

Depilacja laserowa to wygodny i coraz bardziej popularny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Może ona obejmować wybrane partie ciała, a seria zabiegów pozwala na uzyskanie trwałego efektu. Choć depilacja laserem cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród wielu osób, niestety nie sprawdzi się ona u każdego. Kto osiągnie najlepsze rezultaty takich zabiegów, a dla kogo są one wręcz niewskazane?


25440754_10155231840981818_627936615_o-1280x853.jpg

21 września 20200

Seria zabiegów depilacji laserowej pomaga pozbyć się z ciała uciążliwego owłosienia. Sesje polecane są w szczególności osobom mającym trudności z tradycyjnym usuwaniem włosków, w wyniku czego na ich ciele pojawiają się stany zapalne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by depilacji laserowej spróbowali także inni. Czy na zabieg lepiej zdecydować się w profesjonalnym salonie kosmetycznym, a może włoski usuwać sprzętem do użytku domowego? Zobacz, co będzie lepszym wyborem.


25435363_10155231841266818_900378908_o-1280x853.jpg

28 sierpnia 20200

Depilacja laserowa to coraz bardziej popularny zabieg. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wokół jego efektywności i przebiegu narosło jednak wiele mitów, które w poniższym artykule chcielibyśmy zdementować. Opowiemy, jak poszczególne kwestie kształtują się w rzeczywistości. Przeczytaj 6 najczęściej powtarzanych mitów i poznaj wiele ciekawostek związanych z depilacją laserową.


Jesien-czyli-najlepszy-czas-na-depilacje-laserowa.jpg

29 lipca 20200

Dla wielu kobiet dość często depilacja nóg, pach czy okolic intymnych przyprawia o ból głowy. Włoski szybko odrastają i stają się mocniejsze. Depilacja laserowa bikini okazuje się być idealną metodą przygotowując się na lato i do kąpieli słonecznych bądź szukając alternatywnego rozwiązania dla usuwania włosków za pomocą tradycyjnych metod.

Depilacja laserowa bikini jest obecnie najbardziej efektywną dostępną metodą usuwania włosków, której rezultat pozostanie z Tobą na bardzo długo.

Po zabiegu włoski stają się słabsze, jest ich znacznie mniej, są mniej widoczne a ich odrost zmniejsza się z każdym kolejnym zabiegiem depilacji. Warto zaznaczyć, że depilacja laserowa nie została stworzona z myślą tylko o kobietach, z procedury mogą również skorzystać mężczyźni, którzy z pewnością docenią taką formę nowoczesnej pielęgnacji.


Zasady-prawidlowej-pielegnacji-skory-pod-pachami.jpg

16 lipca 20200

Depilacja pach za pomocą tradycyjnych metod, często jest problematyczna i stanowi uciążliwy rytuał każdego dnia. Mechaniczne usuwanie nadmiernego owłosienia jest czasochłonne i żmudne, niesie za sobą podrażnienia naskórka i może prowadzić do problemów z zapaleniem mieszków włosowych czy z powstawaniem ran. Z tego powodu, coraz częściej decydujemy się na depilacje laserową pach, która pozwala uniknąć nieprzyjemnych powikłań po depilacji mechanicznej. Ponadto, skuteczność użycia laserowej metody depilacji jest zdecydowanie bardziej efektowna i pozwala zredukować owłosienie do 90 procent.


bikini-b.jpg

21 lutego 20200

Jesteś sportowcem z prawdziwego zdarzenia, a może uprawiasz sport tylko od czasu do czasu? Niezależnie od częstotliwości na pewno zauważyłaś i zauważyłeś, że przygotowywanie się do zajęć sportowych zajmuje Ci czas.