Depilacja laserowa bikini – jak wygląda zabieg

29 lipca 2020
Jesien-czyli-najlepszy-czas-na-depilacje-laserowa.jpg

Dla wielu kobiet dość często depilacja nóg, pach czy okolic intymnych przyprawia o ból głowy. Włoski szybko odrastają i stają się mocniejsze. Depilacja laserowa bikini okazuje się być idealną metodą przygotowując się na lato i do kąpieli słonecznych bądź szukając alternatywnego rozwiązania dla usuwania włosków za pomocą tradycyjnych metod.

Depilacja laserowa bikini jest obecnie najbardziej efektywną dostępną metodą usuwania włosków, której rezultat pozostanie z Tobą na bardzo długo.

Po zabiegu włoski stają się słabsze, jest ich znacznie mniej, są mniej widoczne a ich odrost zmniejsza się z każdym kolejnym zabiegiem depilacji. Warto zaznaczyć, że depilacja laserowa nie została stworzona z myślą tylko o kobietach, z procedury mogą również skorzystać mężczyźni, którzy z pewnością docenią taką formę nowoczesnej pielęgnacji.

Na czym polega zabieg depilacji bikini?

Jak wygląda depilacja laserowa bikini? Laser, za pomocą którego odbywa się procedura usuwania zbędnego owłosienia wysyła odpowiednią wiązkę światła wgłąb skóry, która powoduje selektywne zniszczenie cebulki włosowej. W tkance naszego organizmu znajdują się substancje, które mają zdolność do pochłaniania energii o określonym zakresie długości fal. Ten proces nazywany jest fototermolizą. Większość zabiegów laserowych wykorzystuje właśnie to selektywne zjawisko w praktyce.

Czy metoda usuwania włosków w okolicach intymnych za pomocą lasera jest skuteczna?

Otóż, aby zabieg przyniósł zamierzony efekt, cebulka włosowa musi być w odpowiedniej fazie wzrostu. Jako, że włoski mają szczególną tendencję do nierównomiernego odrastania, zaleca się powtórzenie sesji depilacyjnych z uwzględnieniem, że trzeba będzie powtórzyć zabieg kilka razy, aby spodziewać się pożądanych rezultatów.
Profesjonaliści laserowi zwykle zalecają 6 – 8 wizyt w gabinecie w cyklach wahających się pomiędzy 4 – 6 tygodni.

Bezpieczeństwo

Depilacja laserowa jest bezpieczną metodą. Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na zabieg, warto skonsultować swoją decyzję. Podczas konsultacji specjalista odpowie na Twoje pytania i wątpliwości związane z zabiegiem, jak również zaproponuje przeprowadzenie testu alergii skóry, aby dobrać najbardziej dla Ciebie skuteczny i odpowiedni rodzaj lasera.

Korzyści laserowej depilacji bikini

Depilacja laserowa bikini nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet

– Rezultaty są długotrwałe, jest to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia w porównaniu z woskowaniem bądź stosowaniem kremów depilacyjnych

– Depilacja laserowa bikini i jej efekty charakteryzują się uczuciem gładkiej skóry, nie powodując nieprzyjemnego wrastania włosków pod skórą oraz podrażnień, które okazują się być częstą przypadłością podczas stosowania tradycyjnych metod depilacji

– IPL ( Intense pulsed light) został przeznaczony z myślą o osobach o ciemnej karnacji, stosowany dla bezpieczeństwa w okolicach trudno dostępnych m. in. okolic intymnych

– Możliwość depilacji większej powierzchni skóry podczas jednej sesji zabiegu. Możesz cieszyć się oszczędnością czasu i np. przeprowadzić zabieg również w okolicach pach czy nóg

– Inwestycja w zabieg szybko się zwróci, nie będziesz musiała powracać do starych metod woskowania/golenia, zaoszczędzisz czas i pieniądze

– Według statystyk depilacja laserowa bikini wykazuje swoją skuteczność w 90 %

3 Proste kroki, aby rozpocząć

Krok pierwszy

Zarezerwuj konsultację w Depicare

Krok drugi

Udaj się do gabinetu. Podczas konsultacji dowiesz się o najkorzystniejszej dla Ciebie ofercie. Będziesz miała okazję zadać pytania, dowiesz się jaki rodzaj lasera będzie dla Ciebie odpowiedni. Profesjonalista zada ci kilka pytań, aby dowiedzieć się, czy metoda jest dla Ciebie bezpieczna i właściwa.

Krok trzeci

Rozpocznij zabiegi w Depicare, otrzymasz również wskazówki jak pielęgnować skórę okolic bikini po przeprowadzonej sesji.