Co to jest depilacja brazylijska?

1 sierpnia 2023
co-to-jest-depilacja-brazylijska.jpg

Posiadanie pięknego i estetycznego ciała to marzenie niemal wszystkich kobiet bez względu na wiek. Niestety, stale rosnące włoski na ciele mogą zaburzać naszą aparycję i sprawiać, że stajemy się mniej atrakcyjne. Aby skutecznie walczyć z owłosieniem na ciele, rekomendowana jest depilacja brazylijska.

Co to znaczy depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska co to? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które spotkały się z tym terminem. W praktyce depilacja brazylijska to nic innego jak rodzaj głębokiej depilacji, która obejmuje niemal cały obszar bikini. Dzięki niej możliwe jest więc zadbanie o estetykę swoich miejsc intymnych i pozbycie się z nich irytującego owłosienia. Bikini brazylijskie to nazwa, która wywodzi się właśnie z Brazylii. Po raz pierwszy zabieg ten wykonano jeszcze w XX wieku. Współczesne metody usuwania owłosienia z miejsc intymnych są jednak o wiele bardziej nowoczesne, dzięki czemu dają lepsze i bardziej długotrwałe efekty.

Jak wygląda zabieg depilacji brazylijskiej?

Jak wygląda depilacja brazylijska to kwestia, nad którą zastanawia się wiele pań marzących o gładkiej i idealnej skórze, a także pięknych i zadbanych miejscach intymnych. Bikini brazylijskie wykonywane w profesjonalnym gabinecie daje gwarancję usatysfakcjonowania klientki i pozwala na pozbycie się owłosienia nawet na okres pięciu tygodni. Oznacza to, że depilacja laserowa bikini jest o wiele bardziej jakościowa od golenia czy depilacji w warunkach domowych. Depilację brazylijską przeważnie wykonuje się z zastosowaniem specjalnego lasera. Jego działanie polega na wysyłaniu impulsów świetlnych do mieszków włosowych i uszkodzeniu cebulki włosa. Aby efekty po depilacji były satysfakcjonujące, należy jednak poddać się serii kilku zabiegów. Podczas jednej serii można bowiem pozbyć się tylko części owłosienia. Aby przygotować się na zabieg, warto dowiedzieć się, czym różni się depilacja bikini głębokie a brazylijskie.

Ile kosztuje depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska ma wiele mocnych stron, jednak jedną z głównych zalet tej metody jest jej przystępna cena. Dokładny koszt takiej usługi jest jednak zależny od sposobu depilacji. Jeśli zależy nam na komforcie i wygodzie, to najlepiej postawić na laserową depilację, gdyż daje ona bardzo dobre efekty, a równocześnie jest bezpieczna. Koszt jednego zabiegu depilacji laserowej bikini brazylijskiego wynosi 250 złotych. Aby zabiegi laserowe dały pożądane efekty, trzeba je wykonać około pięć razy. Alternatywą dla laserowego zabiegu jest depilacja brazylijska z użyciem wosku. Cena zabiegu z wykorzystaniem wosku jest nieco mniejsza, aczkolwiek daje gorsze efekty i jest bardziej bolesna. Wybór odpowiedniego wariantu dla siebie powinien więc być dokładnie przeanalizowany.

Czy depilacja brazylijska boli?

Zadajesz sobie pytanie: co obejmuje bikini brazylijskie? Jeżeli tak, to powinnaś wiedzieć, że metoda ta polega na usuwaniu włosków zarówno ze wzgórka łonowego, jak i pachwin, warg sromowych czy przestrzeni międzypośladkowej. Dzięki temu jest w pełni kompleksowa i pozwala skutecznie pozbyć się irytujących włosków. Bolesność tego zabiegu zależy przede wszystkim od wybranej metody. Usuwanie woskiem jest bardzo nieprzyjemne, dlatego jest odradzane dla osób o niskim progu bólu. Lepszym wariantem będzie dla nich opcja laserowa. Co prawda, ona również może powodować lekki dyskomfort, ale jest on o wiele mniejszy.

Zalety depilacji brazylijskiej

Jeżeli nadal nie wiesz, co to jest bikini głębokie, koniecznie powinnaś uzupełnić deficyt swojej wiedzy. Metoda ta ma bowiem bardzo dużo zalet. Zaliczamy do nich nie tylko bezpieczeństwo, ale też bardzo wysoką jakość. Dzięki depilacji brazylijskiej można szybko i na długo pozbyć się irytujących włosków. Depilacja ta może więc mieć pozytywne przełożenie na życie seksualne, a także może przyczynić się do poprawy samooceny każdej kobiety. Co więcej, jest ona relatywnie tania, dzięki czemu nie trzeba wydawać na nią przesadnie dużych sum. Sprawia to, że zdecydowanie się na nią jest zawsze świetną opcją.